KrioSystem - Kriogenika w nauce i przemysle

Language:

Instalacje przemysłowe

Firma KRIOSYSTEM Sp. z o.o. jest wykonawcą instalacji przemysłowych nierdzewnych w różnych gałęziach przemysłu.

Specjalizujemy się w instalacjach wysokiego ciśnienia na potrzeby przemysłu gazów technicznych. Doświadczenie uzyskane podczas wieloletniej pracy pozwoliło nam stworzyć instalacje, które spełniają wszelkie wymogi techniczne i posiadają certyfikaty uznawane na całym świecie. Firma pochwalić się może np. wykonaniem kilku stacji napełniania butli gazami technicznymi.

Naszym klientem jest m.in. Air Products – światowy gigant na rynku. Wykonane zostały dla niego instalacje w Polsce i w Czechach. W kraju instalacje napełniają butle do ciśnienia 200 bar, jednakże zastosowana armatura, wyposażenie oraz przeprowadzone próby ciśnieniowe pozwalają, aby ciśnienie pracy zwiększyć do 300 bar (tak jest już w Czechach).

Poza tym nasza firma specjalizuje się też w wykonywaniu stanowisk do napełniania butli technicznych oraz stanowisk do odzysku i sprężania helu. Instalacje te wykonujemy zarówno ze stali nierdzewnej (rury ciągnione bez szwu w gat. 316L) oraz z Monelu (NO4400). Ze względu na średnicę instalacji DN15 zgodnie z dyrektywą ciśnieniową ich wykonanie podlega pod dobrą praktykę inżynierską. Do wykonywania powyższych prac mamy doświadczoną kadrę i sprzęt, co potwierdza przyznany nam certyfikat kontroli jakości spawania wg ISO 3834-2.

Nasze realizacje:

  • Air Products – Gniezno Polska - Tlen
  • Air Products – Korzonek Polska – Tlen, Argon, Azot, Dwutlenek węgla, hel, gazy palne i mieszanki specjalne
  • Cryostar – Amco Gaz Białystok (obecnie Air Liquide) - Tlen, Argon, Azot, Dwutlenek węgla, hel
  • Air Products – Decin Czechy – Tlen, Argon, Azot, Dwutlenek węgla, hel
  • Air Products – Warszawa Polska – Tlen, Argon, Dwutlenek węgla
  • Oraz modernizacje zakładów Air Products w Poznaniu, Siewierzu i Brzegu Dolnym.

Strona używa plików cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych Więcej informacji